«Газ під час сутичок у Львівській міській раді проти нацгвардійців застосували представники УНА-УНСО», - О. Тіхов
09 червня 2016, 12:55
Прес-служба ЛМР
Як повідомив керівник прес-служби Західного територіального управління Нацгвардії України, підполковник Олег Тіхов, газ під час сутичок у Львівській міській раді проти нацгвардійців застосували представники УНА-УНСО, які проривались до сесійної зали.
«Газ під час сутичок у Львівській міській раді проти нацгвардійців застосували представники УНА-УНСО, які проривались до сесійної зали. Під час сутички кілька бійців Нацгвардії отримали легкі тілесні ушкодження», - заявив керівник прес-служби Західного територіального управління Нацгвардії України, підполковник Олег Тіхов.