Перейти до основного контенту
21°
Похмуро
25 червня 2026
Четвер
21°
Мінлива хмарність
Вдень
25°
Ясно
Вночі
17°
Ясно
26 червня 2026
П'ятниця
24°
Мінлива хмарність
Вдень
27°
Мінлива хмарність
Вночі
21°
Похмуро
27 червня 2026
Субота
23°
Ясно
Вдень
27°
Ясно
Вночі
22°
Ясно
28 червня 2026
Неділя
26°
Ясно
Вдень
30°
Ясно
Вночі
20°
Ясно
29 червня 2026
Понеділок
28°
Мінлива хмарність
Вдень
33°
Ясно
Вночі
24°
Мінлива хмарність
30 червня 2026
Вівторок
27°
Мінлива хмарність
Вдень
30°
Ясно
Вночі
23°
Похмуро

«Усе керівництво Львівської обласної ради має подати у відставку», — Любомир Зубач про ситуацію в обласній раді

28 серпня 2019, 14:48
Прес-служба ЛМР
В межах реформи децентралізації, фахівці обговорюють, яким може бути «великий Львів»: чи залишиться у своїх межах, чи розширятиметься, або ж буде сформовано львівську агломерацію? Як зауважив народний депутат України Любомир Зубач під час брифінгу, раніше не було порозуміння з Львівською обласною державною адміністрацією в цьому питанні, однак зараз, зі зміною керівництва, є бажання вибудовувати партнерські стосунки з містом. Водночас він зауважив, що доцільно було би й оновити керівний склад Львівської обласної ради.

«Дійсно, раніше не було порозуміння з містом Львовом, і в обласної влади не було глобального мислення і просто усвідомлення того, що місто Львів — це обласний центр, і це третина області по населенню та 50% економіки області. Я особисто приходив на сесію обласної ради як народний депутат, і переконував депутатів врахувати у перспективному плані певні інтереси міста Львова. Це було проігноровано. Сьогодні ситуація змінюється — мені приємно, що новопризначений голова Львівської обласної адміністрації говорить про те, що протистояння не буде, а буде співпраця з містом Львовом. І є дійсно бажання вибудовувати партнерські стосунки, в тому числі і в питання об’єднаної територіальної громади чи львівської агломерації.

Якщо говорити про обласну раду, то дійсно склад лишився той самий. Але я сподіваюся, що здоровий глузд переможе і ніхто «палиці в колеса» вставляти не буде. Зараз в обласній раді відбуваються непрості політичні процеси: окремі депутати ставлять питання про звільнення голови обласної ради, інші — про звільнення його заступників. Мені здається, що у цій ситуацій було би дуже добрим рішенням їм разом подати у відставку. А далі почати з чистого аркуша: по-новому обрати голову і заступників, повернутись до питання керівництва комісій. Впевнений, це було б чудовим початком для подальшої продуктивної роботи на благо області і її громад", — прокоментував Любомир Зубач, народний депутат України.