Перейти до основного контенту
20°
Ясно
23 червня 2026
Вівторок
20°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
23°
Мінлива хмарність
Вночі
17°
Дощ, Похмуро
24 червня 2026
Середа
20°
Мінлива хмарність
Вдень
23°
Ясно
Вночі
17°
Похмуро
25 червня 2026
Четвер
21°
Мінлива хмарність
Вдень
24°
Ясно
Вночі
16°
Мінлива хмарність
26 червня 2026
П'ятниця
22°
Ясно
Вдень
26°
Ясно
Вночі
19°
Ясно
27 червня 2026
Субота
22°
Ясно
Вдень
25°
Ясно
Вночі
18°
Ясно
28 червня 2026
Неділя
24°
Ясно
Вдень
29°
Ясно
Вночі
18°
Ясно

На території Львівської громади демонтували шість незаконно встановлених АЗС

23 квітня 2026, 14:41
Пресслужба ЛМР
У Львові від початку року виявили та демонтували шість незаконно розміщених АЗС. У більшості випадків там, де встановлено заправки, виявили порушення. Переважно йдеться про невідповідність між документами та справжньою діяльністю.
Одна з незаконно встановлених АЗС
Одна з незаконно встановлених АЗС

Управління державного контролю за використанням та охороною земель ЛМР разом з районними адміністраціями, поліцією та теруправлінням БЕБ у Львівській області впродовж січня-квітня 2026 року провели понад 20 оглядів автозаправних станцій, в тому числі і земельних ділянок під об’єктами АЗС.

Загалом за результатами обстежень демонтували шість автозаправних станцій. Йдеться про АЗС на вулицях Нагірній, Хмельницького — Кукурудзяній, Шевченка, 321, Конюшинній, Курмановича, 2а, Сяйво, 12.

Також складено акт та скеровано звернення до правоохоронних органів щодо ділянки на вулиці Трускавецькій. Там повторно виявили факт самовільного зайняття земельної ділянки під спорудами АЗС.

Системна та моніторингова робота, наголосили посадовці, дає свої результати. Зокрема, і щодо виявлення незаконних АЗС на комунальних землях.

Серед грубих порушень земельного законодавства, які були зафіксовані, — самовільне зайняття ділянок, а саме встановлення на комунальній землі незаконних тимчасових споруд.

Окрім фактів торгівлі на нелегальних автозаправних станціях, також виявляють порушення правил благоустрою міста.

«У багатьох випадках орендарі використовували комунальну землю не за цільовим призначенням. Серед інших грубих порушень земельного законодавства — самовільне спорудження тимчасових споруд на міських ділянках», — наголосили в управлінні державного контролю за використанням та охороною земель ЛМР.