У Львові відбулось урочисте відкриття ІІІ Міжнародного екологічного форуму «Вода та Енергія»

Сьогодні, 5 жовтня, на стадіоні «Арена Львів» відбулось офіційне відкриття ІІІ Міжнародного екологічного форуму «Вода та Енергія», що триватиме у Львові впродовж 5-6 жовтня. Під час Форуму обговорюватимуть реформи в екологічному законодавстві, європейський досвід реорганізації ринку комунальних послуг, технологічні інновації у сфері охорони навколишнього середовища, політику заміщення традиційних енергоресурсів альтернативними джерелами енергії. Також завтра відбудеться ряд дискусійних панелей, де говоритимуть про поводження з твердими побутовими відходами й перетворення їх на енергію.

Відкрив та розпочав першу панельну дискусію екологічного форуму екс-міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета, який наголосив на важливості форуму і розуміння тих питань, які експерти обговорюватимуть впродовж двох днів.

Сьогодні, під час першого дня Форуму, об 11.30 відбудеться підписання меморандуму про співпрацю між містом Львовом та Національним Фондом охорони навколишнього середовища і водного господарства (Польща). А завтра, під час другого дня Форуму, о 10.30 буде запрезентовано успішні практики поводження з ТПВ, під час чого французька компанія «Egis» представить проект будівництва сміттєпереробного заводу у Львові. Окрім цих знакових подій Форуму, відбудуться дискусії на теми інвестицій, екології, енергетики; Zero Waste тощо.

Основною цільовою аудиторією Еко-Форуму є муніципальні органи влади, керівники комунальних водопостачальних підприємств, керівники промислових підприємств, як перебувають у гострій фазі пошуку інвесторів для модернізації інфраструктури відповідно до законодавства ЄС.

Під час Еко-Форуму «Вода та Енергія» також триває Виставка Інноваційних Технологій, до участі у якій залучені підприємства та компанії, виробники й постачальники обладнання та устаткування для очищення природних і стічних вод, переробки та сортування відходів, засоби автоматизації технологічних процесів, економії енергоресурсів, транспортування води, новітніх «зелених» рішень для промисловості та домогосподарств.