Мер оглянув стан робіт з облаштування громадського простору біля 4-ої поліклініки: роботи планують завершити до осені

• 14.07.2020, 11:47
  • Пресслужба ЛМР
На просп. Червоної Калини, 68, біля 4-ої міської поліклініки, продовжують облаштовувати громадський простір. Так, у рамках проекту передбачений внутрішньоквартальний капітальний ремонт доріг та тротуарів. Сьогодні стан виконання робіт оглянув міський голова Львова Андрій Садовий. Він наголосив на важливості й ремонту площі біля головного входу у поліклініку.

фото: Роман Балук

«Тут буде вуличне освітлення, дерева, 9 нових лавок. Проект робив Інститут просторового розвитку. Фініш робіт передбачається 1 вересня. Наразі виконали 80% демонтажу та вже замовили на виробництві лавки. Простір охоплює територію біля поліклініки. Його вартість становить 7,3 млн грн, завдяки економії коштів на тендері», — зазначила голова Сихівської РА Галина Гладяк.

Відтак, мер наголосив на важливості ремонту площі біля входу в 4-у міську поліклініку. За словами головного лікаря Остап Місюри, вартість ремонту цієї частини становить 1,1 млн грн. Наразі вже підготовлені усі документи на тендер.

фото: Роман Балук

«Тут невеликий об'єм робіт, тому треба терміново оголошувати тендер, і це все робити паралельно до облаштування громадського простору, щоб усе було красиво. Район планує завершити роботи з облаштування простору до 1 вересня. Ідеально було б все зробити в одному ключі. Подібна ситуація у нас є в Рясне, де ми приміщення віддали під амбулаторію, а район ще буде доробляти простір біля поліклініки. Тому тут треба все зробити разом, щоб люди на осінь мали красиву територію» — додав міський голова Львова.

Додамо, в рамках проекту мають облаштувати:

• Площа мощення — 1733 м3
  • Площа велодоріжки — 334 м3
  • Опори освітлення — 23 шт (з них 15 шт малих)
  • Газон — 620 м3
  • Клумби — 534 м3
  • Дерева — 17 шт
  • Кущі - 889 шт
  • Вулична лавка — 9 шт
  • Урни — 10 шт.
  • Велостійка — 10 шт.
фото: Роман Балук

Підрядна організація — ТОВ «БК «Захід Нео Буд».