Львів’ян запрошують переглянути екологічний фотопроєкт #Будь_свідомим на площі Ринок

Авторкою та ідейницею проєкту є радниця міського голови Ірина Оршак. Вона зазначає, що інтерактивна виставка має на меті привернення уваги мешканців до проблем екології та збереження довкілля.

На світлинах ви можете побачити багато позитивних моментів, що є сьогодні, що ми сьогодні бачимо та маємо у нашому місті. Ця виставка є інтерактивною і, фактично, за QR-кодами, які є розміщені під світлинами, ви можете побачити іншу сторону реальності – негативні моменти, те, що може трапитися або вже трапилося через зміни клімату, буревії, неправильне поводження з відходами. Виставка мотивує і надихає людей, не залишає байдужими.
Завдяки своїй інтерактивності вона має зацікавити підлітків та молодь. Серед тем, що порушені – збереження ресурсів, збереження води, любов до тварин. Тому запрошую всіх до 7 жовтня переглянути цю фотовиставку перед стінами Львівської міської ради. Пізніше ми плануємо її ротацію в освітні та культурні центри, а також у школи», - зазначила радниця міського голови Ірина Оршак.
На важливості відповідального ставлення до природних ресурсів та тварин акцентувала й директорка департаменту з питань поводження з відходами Оксана Кошак.
Фотовиставку створено за підтримки Львівської міської ради, ЛКП «Лев», ЛМКП «Львівводоканал» та ЛКП «Зелене місто».
Нагадаємо, що всього за вересень на міську станцію компостування поступило 642 тонн органічних відходів, з них: 362 – харчові (з них 117 тонн від підприємств, а 245 тонн від мешканців, що є рекордним показником), а також 280 тонн – садові.
«Ми раді долучитись до цього соціального проєкту та раді кожній нагоді нагадати про цінність води. Дуже рідко ми задумуємось над тим, звідки вона з’являється та куди зникає. Ми радше частіше нарікаємо на її якість. Львів’янам пощастило, тому що ми маємо воду виключно з артезіанських свердловин, але ми не можемо знімати із себе відповідальність за те, що відбувається із нею далі», - розповіла Уляна Горбата, начальниця відділу зв’язків з громадськістю ЛМКП «Львівводоканал».
відео: Андрій Андрух