До міжнародного проєкту «Озеленення планети» планують залучити 45 тисяч екосвідомих людей зі Львова та області

  • 13.10.2021, 13:00
  • Пресслужба ЛМР
У межах глобального екологічного проекту «Озеленення планети», 30 жовтня планується висадка дерев в Україні та у всіх куточках світу.

фото умовне

Львів також долучається до Всесвітнього екологічного проекту «Озеленення планети». На території міста та Львівської області головною локацією висадки стане центр міста: вул. Галицька, 20, кут вул. Лесі Українки та Підвальної, вул. Лесі України (біля «Вернісажу»), вул. Театральна, площа Соборна, Бернардинський сад, площа Ринок, площа Підкови, проспект Свободи.

«Основна мета проєкту – зробити нашу планету зеленішою, а повітря чистішим, висадити якомога більше дерев, об'єднати якомога більше людей, привернути увагу до проблем екології», - зазначають організатори.

Цього року організатори планують залучити до висадки дерев 1 млн людей по всій Україні, зокрема 45 тис. – у Львівській області.

Ініціаторами проекту «Озеленення планети» є найбільший діловий клуб, який об’єднує лідерів українського бізнесу, – CEO Club Ukraine, засновником якого є Сергій Гайдачук та Національний проєкт «Книга Рекордів України», генеральним директором якого є Аня Крисюк. На Львівщині координатором акції є громадська організація «Добро.Дій», головою якої є Ігор Дулин.

Участь у глобальній ініціативі можна взяти трьома способами:

  • Як учасник (бере активну участь у висаджені дерев на локаціях у Львівській області) реєстрація на офіційному сайті: https://greening.lviv.ua/

Дедлайн подачі заявок – 25 жовтня 2021

Висадка у Львівській області відбудеться: 30 жовтня (субота)

До цієї акції долучаються соціально відповідальні бізнесмени, підприємці, ресторатори та компанії різних сфер діяльності.

Висадка у Львові відбудеться: 23 жовтня (субота) до Дня дій на захист клімату

  • Як екосвідомий громадянин, який не має можливості бути присутнім на висадці, проте хоче підтримати ініціативу, здійснивши благодійний внесок на офіційному сайті: https://greening.lviv.ua/.

Довідка

У Всесвітній день Землі, 22 квітня 2021 року, підведено підсумки акції «1 мільйон дерев за 1 добу», в межах глобального екопроєкту Greening the Planet, та встановлено світовий рекорд з допомогою Книги Рекордів України.

Кількість країн, що взяли участь у висадці дерев: 110

Загальна кількість учасників: 2 145 493.

З них 559 044 з України та 1 586 449 – з інших країн.

Загальна кількість висаджених дерев: 5 544 679.

З них в Україні висаджено 4 124 590, у світі – 1 420 089.

Кількість видів дерев: 184.

Контактна особа для співпраці зі ЗМІ - Віра Припасник, тел.: 063 479 47 96.