У Стрийському парку висадили нові дерева

  • 23.10.2021, 14:54
  • Пресслужба ЛМР
Сьогодні у Стрийському парку висадили нові дерева. Особливим мешканцем парку стало дерево ліквідамбар. Це дерево, якого ще немає в жодному з львівських парків. Загалом цієї осені у Львові планують висадити понад 2800 дерев.

«На жаль, цьогоріч під час негоди у парку було пошкоджено близько двохсот дерев, а тому ми поставили собі амбітну ціль – висадити більше. До адміністрації парку вже звернулося багато благодійників, які купують саджанці. Так ми отримали 370 саджанців, серед яких – клен, липа, сосна, бук, граб, гіркокаштан, туї, вейгела, декоративні яблуні і груші, з рідкісних саджанців – тюльпанові дерева, гібіскус та магнолії. Особливим мешканцем парку стане дерево ліквідамбар. Це дерево, якого ще немає в жодному з львівських парків. 

Відзначу, що Стрийський парк був висаджений ще у ХІХ столітті і, як кажуть екологи, був розрахований на сто років. Тому наше завдання – оновлювати його», - розповідає директорка парку Олена Мазурик.

Висадка дерев у Стрийському парку триватиме з 20 жовтня до 1 листопада.

Якщо ви хочете подарувати парку дерево, зголошуйтесь в адміністрацію парку за консультацією. Наразі ще потребують саджанців липи дрібнолистої, гіркокаштану, платану та декоративних шпилькових. 

Усіх охочих посадити дерево запрошують зголошуватись та заповнювати форму за посиланням: https://forms.gle/TrtLippWZ6hKbsWv6

Інтерактивна карта висадки дерев: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit?mid=1oSk8pRfAL1_NimNQR4sIAc0b5MPa56iI&