У лісопарку «Білогорща» та парку ім. І. Виговського завершують реконструкцію

  • 01.11.2021, 08:20
  • Пресслужба ЛМР
У департаменті містобудування зазначають, що роботи у двох парках вже на фінішній прямій: у «Білогорщі» доставляють елементи дитячих майданчиків і лазанок, а у парку ім. І. Виговського завершують облаштовувати мережу доріжок, газони та зону для вигулу собак.

«В обох парках багато дорослих та дітей, які вже активно використовують оновлені простори та позитивно відгукуються про реконструкцію. Це надихає до праці й надає розуміння того, що ми робимо все правильно», – каже заступниця начальника управління екології та природних ресурсів Оксана Луцко.

Відтак, в одному з найбільших лісопарків Львова – «Білогорщі», за час реконструкції вже відбулися суттєві зміни - там облаштували центральну алею, проклали бічні доріжки, зробили освітлення, встановили нові меблі. Наразі доставляють елементи дитмайданчиків та лазанок. У парку буде кілька дитячих майданчиків, які розраховані на різні вікові групи. Для них використовують лише природні матеріали: деревну мульчу, пісок, відсів, всі ігрові елементи теж переважно з дерева.

Натомість у парку ім. І. Виговського активно завершують доріжкову мережу, яка ближче до вулиці Виговського. А також залишилось доставити зону для вигулу собак. Вже розкинули мережу освітлення, якого досі тут не було, проклали доріжки, облаштували дитячі майданчики.