У парку Франка облаштують плесо і фонтан

  • 12.08.2022, 17:30
  • Пресслужба ЛМР
На парк ім І. Франка у Львові чекає реконструкція. Сьогодні виконавчий комітет ЛМР визначив замовника на ремонт цієї пам'ятки садово-паркового мистецтва. Проектними рішеннями передбачають реставрувати ротонду, спланувати нові доріжки, додати водних об’єктів, збільшити площу клумб та ін.

візуалізація

«Зміни, які плануємо, не будуть дуже радикальними, але точно додадуть потрібних акцентів, а подекуди – і відновлять історичну справедливість. Тому це не революція, а швидше елегантна трансформація.

Парк м І. Франка – не просто один з центральних парків міста, його вважають найдавнішим в Україні. Тому логічно, що проектантка реконструкції Оля Криворучко опрацювала історичні карти та фото. Наприклад, плануємо повернути прохід-алею позаду пам’ятника Іванові Франкові та додати більше дерев на площі перед університетом», - повідомив Любомир Зубач, заступник міського голови Львова з містобудування.

У планах реконструкції парку такі роботи:

-       реставрувати ротонду;

-       поновити старі, спланувати нові доріжки різних типів замощень;

-       досадити дерева і сформувати галявини;

-       поновити освітлення;

-       додати водних об’єктів – проектанти пропонують плесо і фонтан;

-  збільшити площу клумб на вході в парк та на площі перед пам’ятником Каменяру;

-    оновити дитячий майданчик, частково стилізувати його під казку Івана Франка «Лис Микита».

«Замовником ремонту парку є міське управління екології та природних ресурсів. Усі витрати за розроблення проектно-кошторисної документації ремонту парку бере на себе ТЗОВ «Ринок «Шувар», - додав посадовець.

візуалізація