Ігрові та спортивні зони, місця для пікніків та майданчик для вигулу собак: у Львові обговорили, як виглядатиме парк Архангела Михаїла

  • 02.12.2022, 10:52
  • 1241
  • Пресслужба ЛМР
Вчора, 1 грудня, відбулись презентація та громадське обговорення концепції облаштування парку Архангела Михаїла, що поблизу автовокзалу на вул. Стрийській. Концепцію оновлення простору розробило ЛКП «Інститут просторового розвитку» за фінансування місцевого забудовника.

фото ілюстративне

Презентована концепція передбачає комплексне оновлення парку із облаштуванням низки локацій, зокрема: окремих ігрових мінізон, місць для відпочинку мешканців та пікніків, спортивних зон, тераси біля води, тренувально-вигульного майданчику для собак, а також використання арт-об’єктів.

Нагадаємо, влітку цього року виконком ЛМР ухвалив рішення про надання ЛКП «Зелений Львів» функцій замовника на капітальний ремонт парку Архангела Михаїла. До слова, витрати, пов’язані з розробкою проєктно-кошторисної документації, супутніх до проєктування послуг і капітального ремонту парку бере на себе забудовник – товариство з обмеженою відповідальністю «Метгал».

Переглянути запис обговорення можна за посиланням.

Нижче можна ознайомитись із детальною концепцією від Інституту просторового розвитку.

презентація