У Стрийському парку висаджують весняні квіти: понад 100 тис. цибулин
02 січня 2023, 12:44
Пресслужба ЛМР
У Стрийському парку висаджують весняні квіти. Найбільше – тюльпанів, але також підсніжники, нарциси, гіацинти, крокуси, іриси тощо. Квіти, а це понад 100 тис. цибулин, привезли з Нідерландів. Їх парку подарував українсько-нідерландський благодійний фонд «Smart Medical Aid».
Сьогодні у парку садять гіацинти – загалом 4 400 цибулин. А також закінчують висаджувати близько 40 видів нарцисів. «Тепер будемо мати свою долину нарцисів у Львові. Навесні у нашому парку цвістиме понад 20 тис. цих квітів», - додала Олена Мазурик.


