Сьогодні в парку Франка висаджують 6 дерев

  • 31.10.2023, 16:46
  • 524
  • Пресслужба ЛМР
Сьогодні у Львові розпочали осінню висадку дерев у парках. Три ялиці Конколор і три сосни Веймутові висаджують у парку Франка у Львові. Дерева з’явились поблизу дитячого майданчика «Лис Микита» та на верхній алеї парку. Загалом під час осінньої висадки в парках Львова посадять 102 дерева.

Сьогодні в парку Франка працівники Львівського комунального підприємства «Зелений Львів» спільно з садівницею Галицького району Оксаною Софіянчук і представницею управління екології та природних ресурсів Львівської міської ради висадили 6 дерев.

«Сьогодні ми розпочинаємо осінню висадку в парках Львова. Три чудові ялиці Конколор прикрасили новий дитячий майданчик. Це лише початок. Загалом у парках Львова висадять 102 дерева. Здебільшого це великі листяні і хвойні дерева: граби, буки, клени, ялиці та модрини», – розповіла Оксана Луцко, заступниця начальника управління екології та природних ресурсів Львівської міської ради.

Зазначимо, у парках Львова висадкою дерев займаються працівники ЛКП «Зелений Львів» і його дочірні підприємства, а координують - працівники управління екології та прироних ресурсів Львівської міської ради разом з садівниками Львова.

Нагадаємо, 88 людей вирішили профінансувати та посадити саджанці цього сезону в рамках акції «Хочу посадити дерево». Вперше дерева будуть висаджувати і у приєднаних громадах.