Сакури, клени, липи, граби, дуби та груші: у Львові за тиждень висадили понад 60 дерев та кущів

• 22.04.2024, 17:54
  • Пресслужба ЛМР
У Львові висадили нові дерева: сакури, клени, липи, граби, дуби, груші, а також кущі. Такими саджанцями поповнилось місто впродовж останнього тижня. Висадки відбулися в рамках традиційної акції «Подаруй місту дерево». Вже цього тижня планують завершити висадку саджанців, подарованих мешканцями.

За даними управління екології та природних ресурсів, на вулицях та у парках різних районів міста висадили:

• 9 дерев та кущів у парку ім. І.Франка: липи, клени рубруми, граб та 3 кущі бузку;

• 13 дерев у Сихівському районі: 2 клени, 3 липи, 5 буків лісових, дуб, глід і яблуня;

• 9 грабів «Лукас» у сквері між вулицями Калиновою та Лушпинського;

• 4 сакури Канзан перед головним входом до UNBROKEN Ukraine;

• 19 дерев на вулицях Залізничного району: липи, гіркокаштани Бріоті, дуби, груші Шантеклер, сакури та 10 кленів рубрум;

• 3 сакури Канзан на вул. Широка – Сяйво;

• 3 саджанці: 2 липи Палліда та 1 граб Лукас, на території проєктованого парку зі сторони вул. Брюховицька-Панаса Сотника та вул. Генерала Алмазова.

В управлінні екології та природних ресурсів Львівської міської ради дякують мешканцям міста та усім небайдужим, що долучились до акції «Подаруй місту дерево».

«У деяких районах міста вже завершили висадки в рамках акції “Подаруй місту дерево”. Це Залізничний, Сихівський та Франківський райони Львова. Впродовж цього тижня плануємо завершити висадку дерев в рамках весняного сезону акції. Відтак матимемо у місті близько 250 нових дерев та ще 40 кущів», – зазначили в управлінні екології та природних ресурсів Львівської міської ради.

Минулоріч за спонсорства мешканців у Львівській громаді висадали 369 дерев та кущів на загальну суму в понад 1,3 мільйона гривень.

{gallery _news/2024/04/22/vysadka}