На місці колишнього ринку «Добробут» буде сквер

  • 27.05.2024, 10:32
  • 1573
  • Пресслужба ЛМР
У центрі Львова буде сквер, а в майбутньому – великий громадський простір. Його облаштують у районі вже колишнього ринку «Добробут» – на площі Князя Ярослава Осмомисла та на території, обмеженій вулицями Лазневою - Сянською - Підмурною. За це проголосували на засіданні виконкому Львівської міської ради.

«Ця територія розміщена в частині Світової спадщини ЮНЕСКО і має всі шанси стати ще однією візитівкою Львова. А сквер, який тут дуже пасує, – окрасою Львова, – зауважив заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач. – Ще донедавна ідея зі сквером в районі «Добробуту», здавалося б, була малоімовірною. Нині місто зробило перші реальні кроки до її реалізації».

На місці історичних оборонних споруд розроблять концепцію зв’язку скверу із зеленими зонами вул. Підвальної та просп. Свободи.

Також розроблять концепцію транспортного розвитку, аби підвищити безпеку користування простором пішоходів, велосипедистів та для пріоритезації громадського транспорту.

Нагадаємо, понад 20 років Львівська міськрада судиться за землю у центрі міста, на місці колишнього ринку «Добробут». У грудні 2023 року Верховний суд скерував справу по ринку «Добробут» на новий розгляд.