У Львівській громаді розпочали дослідження чисельності диких тварин: мешканців просять пройти опитування

За даними управління екології та природних ресурсів Львівської міської ради, останніми роками значно зросла кількість випадків появи диких тварин в межах житлової забудови та поширення вірусу сказу. Це пов’язано з істотними змінами середовища існування тварин, спричиненими впливом людини на природу, зокрема й негативними наслідками повномасштабного вторгнення.
«Ми спільно з науковцями вирішили провести дослідження чисельності популяції лисиці рудої на території Львівської міської територіальної громади. Звертаємось до мешканців з проханням надавати інформацію, щодо виявлення місць перебування цих тварин чи ознак їх присутності в межах громади», – зазначила керівниця управління екології та природних ресурсів Галина Микітчак.
Пройти опитування можна за посиланням.
Інформацію використають науковці для аналізу популяції лисиці на території Львівської громади та розроблять заходи щодо природного регулювання чисельності цих тварин.
Для отримання додаткової інформації телефонуйте до управління екології та природних ресурсів Львівської міської ради за номером: +38 (032) 297-59-82 або пишіть на пошту eko.lviv@ukr.net .
Зазначимо, у багатьох країнах ЄС дикі тварини пристосувались до життя в межах міста та завдяки дотриманню мешканцями заходів з профілактики поширення інфекційних захворювань – не несуть загрози для місцевих.