У Львові провели терапевтичний майстер-клас з озеленення для мешканців соціального житла — пацієнтів UNBROKEN

Учасники заходу разом висаджували композиції з м’яти, розмарину, базиліку, пеларгоній, колеусів та балконних помідорів. До майстер-класу долучилися пацієнти центру UNBROKEN разом із родинами, а також представники міста та благодійники, які допомогли із закупівлею рослин і горщиків.
Ця подія не лише про рослини, а й про спільний теплий час, який так потрібен сьогодні багатьом родинам. Для ветеранів, їх дружин, мам і діток процес висаджування рослин, змішування ґрунту, вибору ароматів м’яти, базиліку чи розмарину став дуже терапевтичним, радісним і заспокійливим. Через прості дії — доторк до землі, запах трав, спільну роботу руками — відновлюється внутрішній баланс і відчуття опори», — розповіли в управлінні екології.

