З трудовими колективами стоматполіклінік, які протестують проти реформи, проведуть повторні зустрічі

Як повідомили в управлінні охорони здоров’я ЛМР, найближчими днями проведуть повторні зустрічі з трудовими колективами стоматологічних поліклінік у Львові, які протестують проти реформування комунальної стоматології. Перша зустріч відбудеться з колективом лікарів-стоматологів 3-ї поліклініки в понеділок.

Вчора міський голова Львова зустрівся з працівниками 3-ї, 4-ї та 5-ї стоматологічних поліклінік і запропонував низку необхідних першочергових кроків, які в рамках чинного законодавства допоможуть врегулювати ситуацію, яка склалась у Львові з реформуванням стоматполіклінік. Проте стоматологи не підтримали жодної пропозиції, вважаючи, що мерія і надалі має виплачувати їм зарплату і утримувати установи.

Відтак, було запропоновано провести повторні зустрічі з трудовими колективами лікарів-стоматологів, щоб обговорити проблемні питання. 

Першу зустріч управління охорони здоров'я проведе з трудовим колективом 3-ї стоматологічної поліклініки в понеділок, 14 серпня, в актовій залі школи № 18 (вул. Кульчицької, 18) о 17.00 год.

Додамо, що лікарі 1-ї стоматологічної поліклініки, яка поки що єдина пройшла всі етапи реформування і зараз є комунальним некомерційним підприємством, офіційно встановили плату за свої послуги, і таким чином заробляють собі на зарплату та утримання закладу і, водночас, надають безкоштовну допомогу людям пільгових категорій (відповідно до прийнятої програми).