У Львові ветеринари безкоштовно вакцинують домашніх тварин від сказу. Перелік адрес

  • 27.05.2019, 17:31
  • Прес-служба ЛМР
Для профілактики поширення сказу на території Львова фахівці державної лікарні ветеринарної медицини проведуть безкоштовну вакцинацію домашніх собак та котів у Львові 27−29 травня на виїзді. Львів’янам, які ще не вакцинували своїх собак та котів, потрібно прийти о 15:00—19:00 за вказаними нижче адресами разом з домашніми улюбленцям та їхніми ветеринарними паспортами.

Так, безкоштовно провакцинувати домашніх собак та котів можна за адресами:

— Перехрестя вулиць Старознесенської-Польової.

— Перехрестя вул. Кривчицька дорога-Провулкова

— Перехрестя вул. Новознесенської-Корейської

— Автостоянка перед Шевченківським гаєм.

У двох державних клініках ветеринарної медицини у Львові процедуру вакцинації також можна пройти безкоштовно. Їхні контакти:

— Львівська міська державна дільнична ветеринарна лікарня № 1, вул. Єрошенка, 16, тел.: (032) 233 22 00

— Львівська обласна державна лікарня ветеринарної медицини вул. Промислова, 9, тел.: (032) 252 27 24

Як раніше інформувало ЛКП «Лев», платну послугу вакцинації від сказу надають практично усі ветеринарні клініки та веткабінети нашого міста. Ціна на неї залежить від виду вакцини, виробника тощо. У клініках Львова ціни коливаються від 140 до 300 грн.

«Рекомендуємо порадитися з ветеринаром щодо того, яка вакцина підійде саме вашому улюбленцю. Вакцинуйте своїх друзів, адже це питання безпеки не лише для вас і вашої тварини, але й для оточуючих», — наголошує Андрій Пінчук, головний ветеринарний лікар Першої комунальної ветеринарної клініки ЛКП «Лев».