В лікарні швидкої допомоги організували толоку
21 лютого 2020, 13:40
Пресслужба ЛМР
Сьогодні медичні працівники міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги, спільно з комунальниками, організували толоку, під час якої прибирали територію довкола лікарні. Зі слів в.о. генерального директора Олега Самчука, таким чином ще й хотіли об’єднати колектив установи, адже ця лікарня — одна з найбільших на території міста й області.
«Ми вирішили прибрати територію після зими, забрати сухе листя, чагарники, все почистити. В цьому нам допомогли комунальні працівники. До толоки долучилися і лікарі, і медсестри, і студенти. Фактично, з кожного відділення були медичні працівники, які на той час не були задіяні у лікувальному процесі», — зазначив Олег Самчук, в.о. генерального директора лікарні швидкої допомоги.
Він також додав, що такі толоки проводитимуть на території лікарні й надалі.
