Дитячим клубам та школам Львова закуповують антисептичні диспенсери для гігієни рук

• 27.02.2020, 15:01
  • Пресслужба ЛМР
Задля зменшення ризику захворювання на гострі респіраторні захворювання, департамент гуманітарної політики Львівської міської ради закуповує диспенсери (дозаторів) для гігієнічного дозування антисептиків для шкіл, садочків та дитячих клубів міста.

«Станом на сьогодні такі диспенсери уже встановлені у 8-мій школі, і до кінця будуть встановлені ще у 10 школах. Також настінні дозатори вчора встановили в 45 дитячих клубах. Впродовж наступного тижня ми забезпечимо всі наші установи такими апаратами», — зазначила Галина Слічна, заступниця міського голови з гуманітарних питань.

Окрім того мерія має на меті закупити настінні диспенсери у шкільні туалети.

Всі установи дитячо-юнацьких молодіжних клубів Львова (всі 45 УДЮМКів) забезпечили настінними дозаторами для антисептиків. Загалом таких диспенсерів закупили 84, відтак у дитячому клубі є по кілька таких засоби.

Нагадаємо, вчора у стінах Львівської міської ради відбулося засідання комісії з питань ТЕБ і НС, на якому прийняли рішення про виділення коштів на потреби закупівлі диспенсерів (дозаторів) для гігієнічного дозування антисептиків для місць масового перебування людей.