«Сьогодні станції гігієни рук присутні у великій кількості установ», — Андрій Садовий

• 28.02.2020, 11:15
  • Пресслужба ЛМР
Про це мер Львова Андрій Садовий розповів сьогодні під час засідання виконавчого комітету міськради. За його словами, антисептичні диспенсери вже встановлені у багатьох львівських школах, театрах, садках, офісних установах та торговельних закладах.

«Мені дуже приємно, що сьогодні станції гігієни рук присутні у великій кількості установ, і що багато наших шкіл, садочків, театрів, офісних центрів і супермаркетів дуже серйозно сприйняли ситуацію.

Я навіть вранці, коли йшов на роботу, зайшов у 8-му школу. Був дуже приємно вражений. При вході стоять ці станції. Діти, які заходять, із радістю пшикають собі на руки дезінфектор. Я думаю, що саме діти будуть носіями інформації, які вчитимуть і повчатимуть інших. Водночас мені було прикро, що, зайшовши в 62-у школу, там ніхто з персоналу й навіть директор поняття не мали про такі станції. У мене велике прохання до пані Слічної — звернути на це особливу увагу, тому що є директори, які включаються і рухаються в ритмі життя. І таких є більшість. Але є й такі, які чекають окремого циркуляру й не володіють ситуацією в світі", — зазначив міський голова.

Мер відзначив, що антисептичні диспенсери встановлені також у районних адміністрація та ЛКП, де є скупчення людей.

«Цікавий момент. Зайшов у 8-му школу, я хотів привітатися зі сторожем. А він каже: „Ні-ні, Андрію Івановичу, спочатку руки треба продезінфікувати“. Нехай це тільки перший крок, але важливий. Тут велика роз’яснювальна робота має тривати з усе більшою активністю. Коли йдеться про життя людей, треба використовувати різні методи», — зазначив мер.

Нагадаємо, у Львові проведені й досі тривають закупівлі засобів індивідуального захисту. Так, у школах, лікарнях, ЦНАП міста, адміністративних будівлях міської ради, підприємствах та установах встановлюють антисептики для рук та диспансери (дозатори). Водночас, у медичних закладах міста є достатній запас масок, біозахисних костюмів, респіраторів.

відео Андрій Андрух