«Дякуємо нашим лікарям, які сьогодні несуть велику ношу», — А. Москаленко

  • 25.03.2020, 10:07
  • 677
  • Пресслужба ЛМР
Станом на ранок 25 березня у Львівській обласній інфекційній лікарні перебуває 44 пацієнти з підозрою на коронавірус. Загалом за весь період підтвердженими у Львові є лише 2 випадки захворювання на Covid-19, у 37 осіб діагноз не підтвердили. На самоізоляції вдома залишається 46 осіб. Про це в ефірі радіо «Львівська хвиля» розповів заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко. Він також подякував усім лікарям, медичним працівникам, які рятують здоров’я і життя.

«Ми зараз зробили активну ставку на те, щоб запустити лабораторію у Львові. Міський голова наголосив на додатковій потребі в реагентах, щоби лабораторії могли працювати у Львові. Наразі факт захворювання остаточно може бути визначений лише лабораторією, яка є у Києві», — сказав Андрій Москаленко.

Андрій Москаленко закликав всіх максимально дотримуватися умов карантину, адже це може врятувати життя.

«Ми звертаємося до кожної людини, яка повертається до Львова з будь-якої країни, щоб вони обов’язково залишалися вдома впродовж 14 днів на самоізоляції. Закликаємо всіх максимально дотримуватися карантину. Це те, що сьогодні може врятувати життя. Дуже важливою є самодисципліна. Дякуємо нашим лікарям, які сьогодні несуть велику ношу», — додав він.

Нагадуємо, офіційні канали отримання інформації:

офіційний сайт міської ради Львова: city-adm.lviv.ua

Facebook міського голови Львова: www.facebook.com/andriy.sadovyi/

Facebook: www.facebook.com/lvivVScoronavirus/

Telegram: t. me/lvivVScoronavirus

чат-бот: t.me/lviv_city_helper_bot