У Львові померла жінка з COVID-19
11 квітня 2020, 21:30
Христина Процак
На Львівщині помер п’ятий пацієнт, у якого було зафіксовано коронавірусну інфекцію. 75-річна жінка, мешканка Львова, померла сьогодні, 11 квітня.

Позитивний тест, який підтвердив у пацієнтки коронавірус, отримали учора, 10 квітня.
Жінка була госпіталізована у Львівську обласну інфекційну клінічну лікарню 7 квітня.
У пацієнтки були супутні захворювання, зокрема захворювання серцево-судинної системи.
Відомо також, що жінка була родичкою пацієнта, який раніше помер від інфікування коронавірусом. В інфекційній лікарні на лікуванні перебувають інші члени цієї родини.
Львівська міська рада висловлює співчуття рідним та близьким.