На Львівщині - уже 52 смерть від ускладнень COVID-19
29 травня 2020, 17:14
Пресслужба ЛМР
Як повідомила Галина Слічна, заступниця міського голови Львова та керівниця міського штабу з протидії коронавірусу, на Львівщині підтвердили ще одну смерть людини, інфікованої коронавірусом. Мерія висловлює співчуття рідним та близьким померлого чоловіка.

Чоловік, 1936 року народження, помер 19 травня. Був на лікуванні у 8-й міській клінічній лікарні, в реанімації. Мав супутні патології - ішемічну хворобу серця, дифузний кардіосклероз, захворювання крові. Чоловік проживав у Львові.
Це вже 52 смерті від ускладнень, спричинених COVID-19.
Зазначимо, станом на ранок 29 травня у Львові та на Львівщині підтверджено 1563 випадки інфікування коронавірусом. 361 пацієнт одужав.
Офіційні канали отримання інформації:
• офіційний сайт міської ради Львова: city-adm.lviv.ua/
• Facebook міського голови Львова: www.facebook.com/andriy.sadovyi/
• Facebook: www.facebook.com/lvivVScoronavirus/
• Telegram: t.me/lvivVScoronavirus
• чат-бот: t.me/lviv_city_helper_bot