Rotary Club Lviv International передав лікарні швидкої допомоги медичне обладнання й засоби захисту

• 01.12.2020, 13:41
  • Марія Демчина
Сьогодні для лікарні швидкої медичної допомоги Львова громадська організація Rotary Club Lviv International передала медичне обладнання та засоби індивідуального захисту. Це кисневі концентратори, захисні костюми та респіратори, маски та рукавички.

фото: Олександр Мазуренко

«Дуже раді сьогодні бути тут, в лікарні швидкої допомоги Львова, разом з нашими партнерами — колегами з Rotary Club, і приймати цей дуже важливий дарунок в умовах пандемії. Це кисневі концентратори і різні засоби захисту. Дуже дякую від громади міста і міського голови за цю допомогу. Громада дуже вдячна представникам бізнесу, підприємцям за ці десятки мільйонів, які вони надали на протидію коронавірусу. Сьогодні це вже близько 70 млн грн допомоги, яку місто отримало від бізнесу для того, щоб бути готовим до будь-яких сценаріїв», — зазначив Сергій Кіраль, бізнес-омбудсмен Львова.

Загалом сьогодні Rotary Club Lviv International передав медичне обладнання та засоби індивідуального захисту для 7 лікарень у Львові і області в рамках Глобального гранту Фундації Ротарі «Global Grant Community Assessment».

фото: Олександр Мазуренко

«Найбільше допомоги на сьогодні потребують лікарі, медичний персонал, які щодня борються за життя людей. Громадська організація Rotary Club започаткувала у Львові міжнародний проект „Stop Covid-19“ ще у квітні. Наша мета — допомогти громаді міста. Хочу подякувати нашим партнерам і людям, які долучилися до реалізації цього проекту і змогли забезпечити зібрання 55 тисяч доларів, щоб придбати це медичне обладнання, зокрема кисневі концентратори, засоби індивідуального захисту, рідке мило тощо. Тому дякую усім ротарійцям, членам нашого клубу, всім партнерам, спонсорам, які долучилися до цього проекту, щоб допомогти всім лікарням: а це 3 лікарні у Львові і 4 — в районах області. Сподіваємося, цей хороший приклад стане натхненням для інших людей долучатися до хороших ініціатив громади міста для підтримки наших лікарів», — прокоментував Олексій Гусєв, президент Rotary Club Lviv International.

До слова, проект «Stop Covid-19» реалізовано ГО «Ротарі Клуб «Львів Інтернешнл», у співпраці із міжнародними партнерами: Rotary Club Aarup, Rotary Club Chp-Grundvig, Rotary Club Copenhagen (Данія), Rotary Club Wroclaw (Польща), Rotary Club Tallehassee (США), District 1461, District 1470 District 1480 (Данія). Загальний бюджет проекту становить близько 55 тисяч доларів США.