Лікарня швидкої допомоги теж отримуватиме кошти за програмою забезпечення ліками

• 04.06.2021, 11:21
  • Марія Демчина
Сьогодні виконком вніс клінічну лікарню швидкої медичної допомоги до переліку одержувачів бюджетних коштів на виконання програми забезпечення лікарськими засобами у разі амбулаторного лікування окремих категорій населення м. Львова на 2020-2021 роки.

фото: Олександр Мазуренко

«Йдеться про включення лікарні швидкої медичної допомоги до закладів, які надають медичну допомогу пільговим категоріям населення, оскільки лікарня підписала пакет з Національною службою здоров’я України та надає медичну допомогу пацієнтам, яких обслуговують сімейні лікарі», - зазначила керівниця міського управління охорони здоров’я Леся Кобецька.

До слова, щорічно у Львові затверджують перелік одержувачів бюджетних коштів серед медичних закладів. Цього року це 10 поліклінік міста, 1 ФОП, 1 заклад обласного підпорядкування, 1 районна лікарня та 1 міська лікарня, з якими мешканці Львівської МТГ уклали декларацію на первинну медичну допомогу.

ПЕРЕЛІК

одержувачів бюджетних коштів на виконання програми забезпечення лікарськими засобами у разі амбулаторного лікування окремих категорій населення м. Львова на 2020-2021 роки:

• Комунальне некомерційне підприємство “Львівська 1-а міська клінічна лікарня імені Князя Лева“
  • Комунальне некомерційне підприємство “3-я міська клінічна лікарня м. Львова“
  • Комунальне некомерційне підприємство “4-а міська клінічна лікарня м. Львова“
  • Комунальне некомерційне підприємство “5-а міська клінічна лікарня м. Львова“
  • Комунальне некомерційне підприємство “1-а міська поліклініка м. Львова“
  • Комунальне некомерційне підприємство “2-а міська поліклініка м. Львова“
  • Комунальне некомерційне підприємство “3-я міська поліклініка м. Львова“
  • Комунальне некомерційне підприємство “4-а міська поліклініка м. Львова“
  • Комунальне некомерційне підприємство “5-а міська поліклініка м. Львова“
  • Комунальне некомерційне підприємство “6-а міська поліклініка м. Львова“