У Львові планують відкрити ще два додаткові центри вакцинації

  • 07.06.2021, 17:10
  • 1260
  • Соломія Григор’єва
Львівська міська рада запропонує МОЗ відкрити в місті ще два додаткові центри вакцинації. Вже підібрані локації, які підходять для цього відповідно до всіх протоколів – ТРЦ Forum Lviv та Центр Довженка. Якщо міністерство погодить всі деталі, то вже на вихідних ці центри вакцинації розпочнуть свою роботу.

фото умовне, автор: Роман Балук

«Станом на сьогодні у Львові провакциновано близько 45 тисяч мешканців. Ми спільно з ІТ кластером почали розгортання центрів вакцинації, перший з яких функціонує на базі «Арени Львів». Там бригади повноцінно працюють вже другі вихідні. Бачимо, що сьогодні динаміка нам дозволяє відкривати ще додаткові центри вакцинації. Відтак ми вже готуємо дві додаткові локації. Попередньо йдеться про ТРЦ Forum Lviv та Центр Довженка, зараз узгоджуємо всі деталі і фіналізуємо рішення. Завтра будемо з МОЗ погоджувати всі детальні інструкції та приступати до роботи.

Якщо говорити про Forum Lviv, то декілька тижнів тому ця локація вже тестувалась для можливого відкриття там мобільного пункту вакцинації. Там є третій поверх, де згідно з усіма протоколами можна зробити захід і вихід з різних сторін, місце для трьох бригад медиків і встановлення спеціального ознакування. Якщо все погодить міністерство, то ця локація буде використовуватись на вихідних для вакцинування.

В Центрі Довженка є ще більше варіантів, де розгорнути центр вакцинації: велика сцена, перший та другий поверхи. Нам важливо, щоб на цій локації на час роботи центру не відбувалось різноманітних заходів, концертів.

Ми маємо 36 бригад, які будуть розосереджені між стаціонарними пунктами та тимчасовими центрами вакцинації. Переважно працюватимуть по три бригади на локації в дві зміни.

Відкриття нових локацій спричинене тим, щоб була більша зручність для мешканців. Якщо кількість вакцини буде дозволяти, то в подальшому будемо залучати школи (після завершення навчання та проведення ЗНО) в різних районах міської територіальної громади. Таким чином ми хочемо виходити на швидшу динаміку та спрощену логістику», – розповів Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова.

Нагадаємо, офіційні канали отримання інформації про коронавірус:

• офіційний сайт міської ради Львова: https://city-adm.lviv.ua/

• Facebook міського голови Львова: https://www.facebook.com/andriy.sadovyi/

• Facebook: https://www.facebook.com/lvivVScoronavirus/

• Telegram: https://t.me/lvivVScoronavirus

• чат-бот: https://t.me/lviv_city_helper_bot