У львівській лікарні провели надскладну операцію, сформувавши новий орган

  • 30.06.2021, 16:02
  • Марія Демчина
Фахівці міської лікарні швидкої медичної допомоги у Львові провели надскладну операцію, видаливши сечовий міхур разом з двома злоякісними новоутворами, а відтак, повністю сформували новий міхур з тонкого кишківника. За життя пацієнта медики боролись упродовж шести годин.

Як розповіли в лікарні, пацієнт – 48-річний чоловік з Волинської області. Він приїхав до лікарів зі скаргами на болі внизу живота, утрудненим сечовипусканням та наявністю крові у сечі. Провівши всі необхідні обстеження, медики виявили два новоутвори в сечовому міхурі, розміром 10 та 6 сантиметрів. Чоловік не міг повірити, що з ним могло таке трапитись, адже думав, що це запалення нирок, а недуга була вже на останній стадії.

Відтак, врятувати життя чоловіку могло оперативне втручання. Лікарі видалили сечовий міхур, навколишні лімфатичні вузли й простату, а з тонкого кишківника сформували новий сечовий міхур.

«Це вкрай складна та непередбачувана операція, оскільки включає в себе не тільки видалення сечового міхура, а й етап формування нового функціонуючого органу. На щастя, операція пройшла успішно. Звісно, чоловіка чекає ще тривале лікування, проте найважливіше – сьогодні він поїхав додому обіймати свої рідних та близьких! Тому ми вкотре закликаємо чоловіків дбати про своє здоров’я і проходити планові медичні обстеження», - додали в лікарні швидкої медичної допомоги.