Наступного тижня у Львові також щепитимуть вакциною Moderna

  • 23.07.2021, 11:42
  • Марія Демчина
Сьогодні у Львові почали робити щеплення від коронавірусу вакциною Moderna. Завтра та у неділю цією вакциною щепитимуть у трьох із шести центрів масової вакцинації. З понеділка і упродовж тижня також буде змога щепитись вакциною Moderna. Про це повідомили в міському управлінні охорони здоров’я.

фото умовне, автор: Роман Балук

Зокрема, сьогодні вакциною Moderna щеплять за попереднім записом у «Forum Lviv» та у Центрі Довженка. В обох центрах працює по 3 бригади медиків. Центри діють із 10.00 до 15.00 год.

«Зареєструватись на вакцинацію можна у системі Helsi в розділі «Запис на вакцинацію», де потрібно обрати місто Львів і відповідний центр вакцинації. Звичайно, ми врахували момент із живою чергою, але для того, щоб зменшити час очікування, наполегливо рекомендуємо реєструватись на вакцинацію», - зазначили в управлінні охорони здоров’я Львівської міської ради.

В суботу та неділю, 24 та 25 липня, діятимуть шість центрів масової вакцинації. З них у трьох – ТРЦ «Forum Lviv», Центрі Довженка та на стадіоні «Арена Львів» можна щепитись вакциною Moderna. У трьох інших – ТРЦ «Victoria Gardens», «Spartak» та IQMED Clinic можна буде отримати другу або першу дозу вакцини «CoronaVac».

Водночас, вакциною Moderna можна буде щепитись і з понеділка.

«Хочемо зазначити, що вакцинація не завершиться цими вихідними. Плануємо з цього понеділка продовжити вакцинувати вакциною Moderna щодня з 15.00 до 18.30 у «Forum Lviv», Центрі Довженка та «Арені Львів». Запис на вакцинацію буде доступний вже відсьогодні», - наголосили в міському управлінні охорони здоров’я.