Вчора у Львові від коронавірусу щеплено 2592 особи
Всього 17 вересня щеплено 2592 особи (з них 2-ою дозою - 1108):
- вакциною «AstraZeneca» - 243 особи (з них 2-ою дозою - 43)
- вакциною «CoronaVac» - 357 осіб (з них 2-ою дозою - 154)
- вакциною «Pfizer» - 1992 особи (з них 2-ою дозою - 911).
|
Вакцина |
Всього щеплень |
Кількість осіб 1 дозою |
Кількість осіб 2 дозами |
|
«AstraZeneca» |
72672 |
39005 |
33667 |
|
«CoronaVac» |
72191 |
38526 |
33665 |
|
«Pfizer» |
77559 |
45241 |
32318 |
|
«Moderna» |
76124 |
39608 |
36516 |
|
За весь період проведено щеплень |
298546 |
162380 |
136166 |
З них в центрах вакцинації: вакциною «Pfizer» щеплено 672 особи: у ТРЦ «Форум Львів» - 306 осіб, у ТРЦ «Вікторія Гарденс» - 234 особи, на оптовому ринку сільськогосподарської продукції «Нижній Шувар» - 132 особи.
Нагадаємо, офіційні канали отримання інформації:
• офіційний сайт міської ради Львова: https://city-adm.lviv.ua/
• Facebook міського голови Львова: https://www.facebook.com/andriy.sadovyi/
• Facebook: https://www.facebook.com/lvivVScoronavirus/
• Telegram: https://t.me/lvivVScoronavirus
• чат-бот: https://t.me/lviv_city_helper_bot
