«Очікуємо, що завтра має бути рішення урядової комісії про переведення Львова у червону зону», - А. Садовий


Багато батьків мають запитання, що буде з понеділка, тому що закінчуються канікули. Комісія прийняла однозначне чітке рішення, що з понеділка всі школярі переходять на дистанційне навчання. Це початкова школа і старші класи. Очно тільки будуть працювати наші садочки. Також ми очікуємо, що завтра має бути рішення урядової комісії про переведення Львова у червону зону, напрацьовуємо протоколи, це вимусить нас кардинально змінити ситуацію в місті. Якщо ми цього не зробимо, то медична система буде перевантажена», - зазначив під час брифінгу мер Львова Андрій Садовий.
відео: Андрій Андрух