Андрій Москаленко – про червону зону і локдаун

  • 27.10.2021, 14:28
  • Соломія Григор’єва
З 30 жовтня у Львові буде введено обмеження червоної зони, а також низку додаткових карантинних обмежень для того, аби стабілізувати ситуацію з поширення коронавірусу.

фото умовне, автор: Роман Балук
фото: Роман Балук

«Сьогодні вранці ми отримали звернення від головних лікарів міських закладів охорони здоров’я, в яких надається допомога хворим з коронавірусом. Ситуація зараз справді є дуже небезпечною. Попри те все, що було інвестовано в нові кисневі станції, відкриття нових ліжкомісць, підведення кисню, динаміка стрімко зростає. Наявність нового штаму у Львові показує збільшення кількості хворих з важким станом.

Сьогодні ми проводимо консультації з представниками сфери послуг, ринків, закладів громадського харчування, торгових центрів, закладів культури. Завтра вранці відбудеться засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС, на якому точно будуть акцептовані рішення щодо червоної зони. Однак, зважаючи на сьогоднішню динаміку, ми розглядаємо низку додаткових обмежувальних заходів, які будуть впровадженні у Львові. Про всі обмеження ми зможемо детальніше повідомити після комісії. Але вже точно відомо, що з 30 жовтня у Львові буде введено обмеження червоної зони, а також низку додаткових карантинних обмежень для того, аби стабілізувати ситуацію з поширення коронавірусу.

Якщо сьогодні не обмежити кількість фізичних контактів між людьми, то медична система при повному її залученні не витримає. Сьогодні хворі з коронавірусом потрапляють в лікарні у дуже важкому стані. Щодня ми фіксуємо смерті – 15-20 людей. В жовтні 2019 року від пневмонії померла 1 людина, у 2020 – 130, у 2021 році (хоча жовтень ще не закінчений) – 301. Ці всі обмеження на вагу людського життя», – наголосив Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова.

Нагадаємо, офіційні канали отримання інформації про коронавірус:

• офіційний сайт міської ради Львова: https://city-adm.lviv.ua/

• Facebook міського голови Львова: https://www.facebook.com/andriy.sadovyi/

• Facebook: https://www.facebook.com/lvivVScoronavirus/

• Telegram: https://t.me/lvivVScoronavirus

• чат-бот: https://t.me/lviv_city_helper_bot

відео: Андрій Андрух