Львів перейшов до жовтої карантинної зони

  • 07.12.2021, 13:54
  • Пресслужба ЛМР
Відсьогодні Львів віднесли до жовтої карантинної зони, відтак міська комісія ТЕБ і НС прийняла низку нових рішень.

фото умовне, автор: Роман Балук

«Ми вдячні мешканцям Львова, які свідомо дотримувались карантинних норм і обмежень під час червоної зони. Саме це дало нам можливість тепер перейти до жовтої зони. Жовта зона дозволяє послаблювати певні обмеження, але щоб застерегти і унеможливити швидкий ріст захворюваності в подальшому, ми зберігаємо досить жорсткі карантинні норми. На сьогоднішньому засіданні комісії з питань ТЕБ і НС ми акцептували рішення про жовту зону, зберегли необхідність роботи закладів культури, громадського харчування, спорту, ринків і торгових центрів за умови вакцинації працівників та відвідувачів. Також вакцинації повинні дотримуватись організатори і відвідувачі різноманітних заходів. Вимоги щодо шкіл і садочків залишаються незмінними.

Станом на сьогодні 63% мешканців Львова вакциновані 1 дозою, близько 54% – двома. Пункти вакцинації продовжують працювати, тому ми закликаємо мешканців вакцинуватись та дотримуватись всіх карантинних норм і обмежень», – наголосив Євген Бойко, керівник департаменту гуманітарної політики ЛМР.

Актуальну інформацію про роботу стаціонарних та тимчасових пунктів вакцинації завжди можна знайти за посиланням: https://city-adm.lviv.ua/vaccination.