Починає одужувати: у Львові лікарі врятували важкопоранену жінку з Попасної

  • 11.04.2022, 10:32
  • Марія Демчина
Зараз пані Олю уже перевели з реанімації в загальну палату. Через забої хребта та один із уламків, що застряг у тій ділянці, наразі жінка не може ходити.

39-річна Ольга, мама трьох дітей, ледь не втратила руку і досі не знає, чи зможе найближчим часом ходити. Того ранку жінку відкинуло вибуховою хвилею – снаряд влучив у їхню квартиру в Попасній. На щастя, чоловік Ольги – Максим не постраждав і зміг винести поранену дружину з-під завалів.

Каретою швидкої допомоги Ольгу одразу доправили до Бахмута, а за три тижні через Краматорськ та Дніпро потягом привезли до Львова. Тут вона одразу потрапила до реанімації, адже через забій легень все ще не могла дихати самостійно. І тільки нещодавно її перевели у загальну палату.

Зараз на її ногах – шини, на правій руці – металева рамка, що підтримує сильно поранену праву руку: на ній переломи кисті та роздроблена кістка передпліччя, а осколки довелося діставати навіть з кишківника.

Чоловік не відпускає руку Ольги і ні на мить не відходить. Двоє їхніх діток в останній момент встигли вибратись з міста з бабусею і поїхали вслід за мамою до Львова. Старший син – захищає країну.