До Львова евакуювали 15 поранених українців

  • 17.04.2022, 11:01
  • Марія Демчина
До Львова зі східних областей України доправили ще 15 поранених українців. Більшість із них – у стані середньої важкості після мінно-вибухової травми. Зараз їм надають всю необхідну медичну допомогу.

Постраждалих транспортували спеціальним медичним потягом, після чого госпіталізували у лікарню. Дев’ятьох із них раніше прооперували у Дніпропетровській лікарні, тож сюди доправили на долікування. Ще шістьох пацієнтів евакуювали у задовільному стані.  

«Сьогодні до нас доставили черговий медичний евакуаційний поїзд. Бригади швидкої допомоги доставили 9 пацієнтів у стані середньої важкості. Їх прооперували у Дніпропетровській лікарні і доправили до нас на долікування. Ще 6 пацієнтів з різними травмами також госпіталізовано у нашу лікарню – вони у задовільному стані», - повідомили у лікарні.

Також до Львова вчора евакуювали 16 поранених діток зі сходу країни з різними травмами. Тут їм надають всю необхідну медичну допомогу.

Нагадаємо, до Львова евакуйовують поранених з різних міст України, які постійно обстрілюють російські окупанти. Спецпотягом зі сходу на захід країни транспортують пацієнтів з мінно-вибуховими та іншими травмами. Нещодавно, 10 квітня, до Львова зі Слов’янська і Бахмута евакуювали 48 поранених.