Садовий закликав Європарламент долучитись до будівництва реабілітаційного центру для важкопоранених у Львові

  • 21.04.2022, 14:59
  • Пресслужба ЛМР
Мер Львова Андрій Садовий у розмові з депутатами Європарламенту, група Renew Europe, розповів про міську ініціативу з облаштування реабілітаційного центру для важкопоранених у війні українців та запропонував долучитись до неї фінансово.

візуалізація реабілітаційного центру, інжинірингова компанія abmk

«Ми у Львові вибудовуємо національний центр для тих, хто зазнав важких поранень, і нам потрібна підтримка Євросоюзу. Тому що кожного дня – це десятки людей, десятки поранених цивільних та військових», – зазначив міський голова.

Як підкреслив депутат Європарламенту Гі Верхофстадт, Європейський Союз повинен максимально підтримувати Україну, позаяк сьогодні тут триває «війна за душу Європи».

«Європі залишається одне – надати Україні всю необхідну допомогу – і військову, і фінансову, і політичну. Тому що та війна, яка зараз відбувається в Україні, – це війна за Європу та її душу, за європейські цінності», – відзначив він.

візуалізація реабілітаційного центру

За словами депутата, кожен із представників Європарламенту сьогодні тисне на уряд своєї держави, задля пришвидшення входження України до Євросоюзу, посилення санкцій та припинення будь-якого фінансування режиму путіна.

«Це те, що можна зробити негайно. Нам потрібно припинити фінансувати автократичний режим путіна, а це означає, що треба перестати купувати енергоресурси, викопне паливо, а із початку війни ми вже заплатили путіну 37 млрд євро… У нас є можливості Європи це зробити, тому що є скраплений газ, атомні електростанції. Це ті важелі, які ми можемо використовувати, щоб зупинити всі фінансові потоки в росію. Також нам потрібно надавати Україні важке озброєння та техніку, будь-яку підтримку», – зауважив європосадовець.

Ознайомитись із презентаційними матеріалами проєкту реабілітаційного центру можна на сайті інжинірингової компанії abmk  за посиланням.