У Львові відкриють відділення клініки «Медична Зірка», де безоплатно консультуватимуть переселенців

  • 09.05.2022, 15:57
  • Пресслужба ЛМР
Завтра, 10 травня, о 12:00 у Львові відбудеться відкриття відділення клініки сімейної медицини «Медична Зірка». Медзаклад запрацює на вул. Замарстинівській, 112. Там надаватимуть безоплатну допомогу вимушено переміщеним українцям.

Приватна мережа клінік «Медична Зірка» охоплює відділення у Києві, Чернігові, Рожищі, Ратному, Харкові та, відтепер, у Львові. 

«Головна мета відкриття першого представництва у Львові — надання безоплатної медичної допомоги тимчасово переміщеним особам і жителям міста, а також забезпечення роботою лікарів-переселенців. З нашими лікарями можна швидко підписати декларацію та продовжувати отримувати якісні медичні послуги. Наприклад, безоплатні консультації, аналізи, електрокардіографію тощо. У львівському відділенні працюватимуть 7 лікарів, які зможуть надавати безоплатну допомогу понад 16000 людей. Можна отримати консультації сімейних лікарів, терапевтів, педіатрів та лікарів УЗД.

Ми підтримуємо тих, хто зараз вимушено покинув свої домівки, безоплатно надаючи допомогу. Ми щиро вітаємо у проєкті лікарів із різних куточків України та створюємо робочі місця. Важливо, що всі лікарі нашої мережі надають також безоплатні консультації телефоном. Національна служба здоров’я України виділяє кошти на забезпечення сімейною медициною кожного українця. Пацієнти можуть звертатись до свого лікаря за потреби: огляд, скерування, лікування. І все це – без прив’язки до місця реєстрації, без черг та безоплатно», – зазначають у Медичній Зірці.

До слова, клініки мережі «Медична Зірка», що перебувають у зоні активних бойових дій, весь час надавали медичну допомогу онлайн та офлайн. У Чернігові та Харкові наразі повністю відновлена робота відділень.

За словами бізнес-омбудсмена Львова Сергія Кіраля, клініка «Медична Зірка» звернулась до Львівської мерії в той час, коли у Чернігові та Харкові тривали активні воєнні дії. Відтак місто допомогло медзакладу налагодити співпрацю з організаціями, зокрема UNICEF, задля регулярного постачання медичних засобів у Львові. Також мерія звернулась до місцевих підприємців, аби допомогти клініці знайти приміщення з безоплатною орендою на час воєнного стану.

Детальніше про цінності та принципи роботи компанії можна буде дізнатися на офіційному відкритті 10 травня. На зустрічі будуть присутні лікарі, директор мережі, представники міжнародних організацій, Львівської міської ради та тимчасово переселені родини з різних куточків країни.