До львівських лікарень евакуювали поранених з Дніпра

  • 21.05.2022, 16:51
  • Марія Демчина
20 поранених з Дніпропетровської і Донецької областей доправили до Першого медоб‘єднання Львова спеціальним медичним потягом. Більшість – у стані середньої важкості після мінно-вибухових травм, п‘ятеро – у важкому стані.

фото: Роман Кайман

«До нашого медичного об’єднання госпіталізовано 20 пацієнтів, з яких 5 - у важкому стані, інші в стані середньої важкості. Цього разу - всі дорослі, дітей немає», - розповів Андрій Лаврик, заступник директора з хірургічної роботи лікарні швидкої допомоги. 

Постраждалі, яких доправили до Львова, мають різні ушкодження внаслідок мінно-вибухової травми, закриті черепно-мозкові травми, осколкові поранення органів черевної порожнини, а також травматичні ампутації кінцівок. 

Наймолодшому пацієнту – 30 років, а найстаршому – 89. Усі вже отримують необхідне лікування у хірургічному, травматологічному та терапевтичному стаціонарах лікарень. 

До слова, за час війни до лікарень Львова евакуювали понад дві тисячі поранених з різних міст України, які постійно обстрілюють російські окупанти. Медичні спецпотяги супроводжують Лікарі без кордонів/Médecins Sans Frontières. 

«Завдяки роботі таких евакуаційних потягів, пацієнти мають змогу отримати якісну медичну допомогу в закладах, віддалених від прифронтової зони», – наголошують лікарі.

відео: Максим Гнип

фото: Роман Кайман