«200 німецьких лікарів готові лікувати поранених в Україні», - міністр охорони здоров'я Німеччини

  • 10.06.2022, 18:14
  • Пресслужба ЛМР
До Форуму донорів, який відбувся сьогодні у Львові, долучився міністр охорони здоров'я Німеччини Карл Лаутербах. Він запевнив у готовності Німеччини сприяти у створенні Національного реабілітаційного центру «Unbroken» («Незламні») для українців, які постраждали внаслідок війни, а також у лікуванні опікових травм.

фото: Роман Кайман

«Ми тут, щоб допомогти із постачанням протезів та навчанням лікарів, які стануть частиною реабілітаційного центру. Окрім того, ми хочемо допомогти вам із пораненими, які отримали опіки. Наші лікарі допомагатимуть та навчатимуть лікувати опікові травми. Ми надаватимемо вам технічну підтримку, постачання медикаментів, але водночас і наші лікарі приїжджатимуть. У німецькій медичній асоціації ми маємо 200 лікарів, які готові приїхати, аби допомогти та підтримувати вас.

візуалізація

Це лише початок. Ми будемо забезпечувати максимальну підтримку, і сподіваємось на ефективну співпрацю», - розповів міністр охорони здоров'я Німеччини Карл Лаутербах.

Міський голова Львова Андрій Садовий  подякував німецькому міністру за підтримку України.

Також під час візиту до Львова Карл Лаутербах разом із Міністром охорони здоров'я України Віктором Ляшком відвідали пацієнтів відділення ортопедії та травматології центру травми у лікарні святого Пантелеймона та опікового відділення лікарні святого Луки.

фото: Маркіян Лисейко