Львівські лікарі провели складну операцію журналістці та волонтерці з Херсона, щоб зберегти їй здатність ходити

  • 25.06.2022, 11:33
  • Пресслужба ЛМР
Літня журналістка і волонтерка з Херсона могла втратити здатність ходити, коли не віддала окупантам свій український паспорт. Її жорстоко побили окупанти. Напівпритомна, із переломом хребта, 70-річна Тетяна Антонюк ледь змогла добратись до автівки і втекти з ворожого блокпосту. Уже понад місяць жінка перебуває у лікарні святого Луки Першого медичного об’єднання Львова.

Фото Першого медичного об'єднання

До травня пані Тетяна категорично відмовлялася покидати окупований Херсон. Виїхати згодилася лише після вмовлянь чоловіка, який воює в ЗСУ і дуже переживав за її безпеку.

Авто, яким жінка виїздила з сусідами, зупинили на ворожому блокпості. Окупанти відібрали у них всі цінні речі. Коли Тетяна відмовилася віддавати українського паспорта - це була її принципова позиція як українки - почали лупцювати. Втекти їй вдалося дивом.

«Евакуаційним потягом у важкому стані вона дісталася до Львова, де була госпіталізована до лікарні святого Луки. Обстеження показало перелом хребта та сильні забої голови. Жінка частково втратила слух і не могла рухатися без сторонньої допомоги. Аби Тетяна ходила, нашим нейрохірургам довелося зробили складну вертебропластику, іншими словами - ввести у зламану ділянку спеціальний кістковий цемент. Операція минула успішно.

Пацієнтка вже підводиться з ліжка і налаштована рішуче. Каже, що лікуватися довго не буде, адже відлежуватися нема часу – потрібно волонтерити», - розповіли у Першому медоб’єднанні Львова.