У Львові можна безкоштовно викликати мобільну бригаду з вакцинації від COVID-19

  • 28.09.2022, 17:09
  • Пресслужба ЛМР
У Львові представники комунальних установ та приватного бізнесу можуть звернутися до управління охорони здоров’я Львівської міської ради щодо організації процесу вакцинації на своєму підприємстві.

фото ілюстративне, автор: Роман Балук

Медичні мобільні бригади вже починають вакцинувати працівників стратегічних підприємств, закладів торгівлі та ринків, закладів харчування, банків, поштових відділень тощо, де буде більше, ніж 50 охочих на вакцинацію.

«Ті, хто має бажання організувати вакцинацію для працівників своєї компанії, можуть зателефонувати в управління та домовитись про всі деталі приїзду на підприємство медичної мобільної бригади. Ми вже мали такий досвід, тому можемо запевнити, що все буде організовано максимально якісно та кваліфіковано. Будьте відповідальними та дбайте про здоров’я своїх працівників», – зазначає Євген Бойко, керівник департаменту гуманітарної політики Львова.

Нагадаємо, зараз у Львові діє 9 стаціонарних пунктів вакцинації у міських поліклініках, де можна щепитися першою чи другою дозою вакцини, або ж ревакцинуватися – зробити бустерну дозу.

За деталями слід звертатись за тел. (032) 260-23-92 (Ірина Коренькова).