Українська діаспора у Сан-Франциско подарувала львівській лікарні реабілітаційне обладнання

  • 10.12.2022, 11:32
  • Марія Демчина
Реабілітаційне обладнання для безперервного пасивного руху від української діаспори у Сан-Франциско (США) – вже у відділенні реабілітації лікарні святого Луки Першого медоб’єднання Львова. Це допоможе лікарям ще швидше «ставити на ноги» хворих із важкими травмами ніг.

«Дякуємо громадській організації Hromada за таке ефективне обладнання для реабілітації пацієнтів із травмами нижніх кінцівок. З допомогою обладнання можна розробляти гомілково-ступневий та колінний суглоби. Тому наші реабілітологи ще швидше ставитимуть на ноги хворих із важкими травмами ніг», - зазначають у Першому медичному об’єднанні Львова.

Нагадаємо, у Першому медоб’єднанні Львова створюють Національний реабілітаційний центр НЕЗЛАМНІ. Завдяки цьому вже зараз медики лікують, протезують та реабілітують українців в Україні. З кожною людиною у центрі працює мультидисциплінарна команда, яка надає хірургічну, фізичну, психологічну та психосоціальну професійну допомогу. Завдяки підтримці донорів, уже відкрили протезну майстерню та встановили перші біонічні протези. 

Сайт проєкту: https://unbroken.org.ua/

Реквізити для пожертв: https://unbroken.org.ua/donate.html

FB: https://www.facebook.com/unbroken.ua

Instagram: https://bit.ly/3HaBiXS