Американська організація Direct Relief надає 1 мільйон доларів на центр НЕЗЛАМНІ у Львові

  • 10.12.2022, 13:20
  • Марія Демчина
Перше медоб’єднання Львова та американська гуманітарна організація Direct Relief підписали меморандум про співпрацю. Першим її кроком стане надання 1 мільйона доларів на придбання критично необхідного реабілітаційного обладнання для центру НЕЗЛАМНІ. Також у стінах мерії гості зустрілись із міським головою Андрієм Садовим та обговорили проведення у Львові масштабного форуму, присвяченого темі реабілітації.

фото - Роман Балук

«Я вражений роботою лікарні і вашою роботою, я вражений стійкістю всіх українців. Ви стикаєтеся з численними викликами, які виходять за межі поля бою, включно з тими, з якими стикаються постачальники медичних послуг, які постраждали від обстрілів, і люди, які отримали поранення під час бойових дій. Ми розуміємо, що для багатьох ці травми залишаться на все життя. Саме тому ми підтримуємо UNBROKEN. Ми дуже щасливі бути частиною цього проєкту, я дуже надихаюся Україною», - зазначив Томас Тіге, президент і генеральний директор Direct Relief.

Мер Львова Андрій Садовий зауважив, що підписання цього меморандуму – це ще один вагомий крок до створення повноцінної системи реабілітації у Львові. Водночас, він запропонував гостям спільно провести наступного року масштабний форум на тему реабілітації. Адже саме такої допомоги з кожним днем потребує все більше українців, які постраждали від російської агресії.

«Ми вдячні вам за підтримку. Попереду в нас ще дуже багато роботи. На жаль, кожного дня війна ранить сотні українців. Тому ми всі маємо об’єднатись, щоб допомогти кожному, хто постраждав від російської агресії», - сказав Андрій Садовий.

За час повномасштабного вторгнення у центрі НЕЗЛАМНІ у Львові допомогу отримали понад 7 тисяч поранених українців. Це військові та цивільні, дорослі й діти.

«Загалом ми вже пролікували 80 тисяч переселенців. Ми дуже вдячні Direct Relief за підтримку незламних українців. Адже з цією допомогою ми отримаємо ще більше можливостей для лікування та реабілітації наших людей», - каже Олег Самчук, генеральний директор Першого медоб’єднання Львова.

До слова, за оцінками Всесвітньої організації охорони здоров’я, медичної допомоги в Україні потребують більш як 14,5 мільйонів людей. Тисячам українців потрібна довгострокова реабілітаційна допомога. 

Довідка

Національний центр реабілітації НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) Першого медоб’єднання Львова – унікальне місце, де дорослі та діти, які постраждали від війни, отримують комплексну кваліфіковану медичну допомогу. Це реконструктивна хірургія, ортопедія і роботичне протезування. Постраждалим не лише встановлюють протези – тут їх виготовляють. У центрі займаються фізичною, психологічною та психосоціальною реабілітацією постраждалих військових та цивільних. Проєкт реалізується Першим медичним об’єднанням Львова та Львівською міською радою, за підтримки Міністерства охорони здоров’я України. Більше тут: https://unbroken.org.ua

Direct Relief – гуманітарна організація, що займається покращенням здоров’я та життя людей, які постраждали від бідності у надзвичайних ситуаціях. Direct Relief надає рятувальні медичні ресурси по всьому світу для громад за потребами, незалежно від політики, релігії чи платоспроможності. У 2022 році Direct Relief надав понад 1,8 мільярдів доларів на медичну допомогу та 50 мільйонів доларів готівкою для постачальників медичних послуг у понад 90 країнах – від США до України. Більше тут: https://www.DirectRelief.org

Автор фото — Роман Балук