Троє в реанімації: медики розповіли про стан постраждалих внаслідок вчорашньої ДТП поблизу Львова

  • 18.01.2023, 13:13
  • Пресслужба ЛМР
Станом на сьогодні у трьох лікарнях Першого медоб’єднання Львова продовжують лікувати 16 постраждалих внаслідок вчорашньої масштабної ДТП поблизу села Гамаліївка, що на трасі Київ-Чоп. Ще 17 пацієнтів, після наданої допомоги, скерували на амбулаторне лікування, та ще 3, котрі були у шоковому стані, від госпіталізації відмовились.

фото ілюстративне, автор: Роман Балук

«В Перше територіальне медичне об’єднання звернулося 36 пацієнтів. З них 16 було госпіталізовано, інших – оглянуто і скеровано на амбулаторне лікування. В реанімації залишаються троє пацієнтів, їх стан важкий, але стабільний. Госпіталізовано трьох дітей: двох прооперовано, їх стан – стабільний. Невідкладно прооперовано 6 дорослих пацієнтів, з них троє залишаються у важкому стані. Стан інших пацієнтів – середньої важкості і легкий», - коментує завідувач хірургічного відділення Першого медоб’єднання Львова Гнат Герич.

В усіх пацієнтів – важкі поєднані травми тіла різних ділянок, обличчя, кінцівок, грудної клітки, живота. Усім, хто потребував негайної допомоги, виконали екстрене операційне втручання в умовах невідкладної червоної зони у відділенні невідкладної медичної допомоги лікарні.

Пацієнтці у найважчому стані – 51 рік. У неї важка черепно-мозкова травма із крововиливом в мозку, переломи кісток основи черепа, множинні забійно-скальповані рани голови, травма грудної клітки, множинні переломи кісток, забій обох легень. Вона підключена до апарату ШВЛ, проте її стан стабільний. 

До уваги ЗМІ: за посиланням можна скачати відео- та фотоматеріали щодо ДТП в Гамаліївці: https://fex.net/ru/s/1maekr9