До Львова приїдуть хірурги зі США, аби безоплатно допомагати українцям

  • 04.03.2023, 14:08
  • Марія Демчина
Із 20 до 24 березня у Львові перебуватимуть 8 хірургів зі США, які консультуватимуть дітей та дорослих. Частину пацієнтів прооперують. Охочих просять записуватись на прийоми.

Зокрема, до Львова приїдуть спеціалісти із пластичної та щелепно-лицевої хірургії, розщілин губи і піднебіння, нейрохірурги, отоларингологи, дерматологи, лікарі-урологи. Аби потрапити до них, достатньо заповнити форму реєстрації за посиланням: https://cutt.ly/s8Q2CyC.

Фахівці консультуватимуть людей із вродженими та набутими вадами, мінно-вибуховими травмами обличчя та післяопіковими дефектами. Частину пацієнтів після консультацій прооперують.

«Деякі спеціалісти нашим пацієнтам уже відомі. Зокрема, щелепно-лицевий хірург Стів Ортен та пластичний хірург Крейг Хобар, які у Львові уже не вперше. У вересні вони оперували діток у нашій лікарні святого Миколая. Черговим візитом, разом з командою, хірурги хочуть підкреслити свою підтримку Україні та поділитися багаторічним досвідом роботи у найкращих клініках США», - зазначають у Першому медичному об’єднанні Львова.