Міністр закордонних справ Нідерландів відвідав поранених українців, які лікуються у центрі НЕЗЛАМНІ

  • 04.03.2023, 14:42
  • Марія Демчина
Міністр закордонних справ Нідерландів Вопке Бастіан Гукстра відвідав центр НЕЗЛАМНІ на базі Першого медичного об’єднання Львова. Саме тут львівські медики вже пролікували понад 11 тисяч українців, яких поранила війна.

Міністр поспілкувався та підтримав тих, хто зараз лікується та проходить реабілітацію. Це пацієнти з важкими мінно-вибуховими травмами, вогнепальними пораненнями та втратами кінцівок. Також гостю розповіли про будівництво нових корпусів клініки й екосистему НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN), завдяки якій вже зараз медики лікують, протезують та реабілітують українців в Україні.

«Дякуємо міністру закордонних справ Нідерландів за візит до центру НЕЗЛАМНІ. Такі зустрічі та розмови завжди є важливими для пацієнтів. Тут вони отримують протези та вчаться ними користуватись», - зазначив мер Львова Андрій Садовий.

Зазначимо, внаслідок повномасштабного вторгнення, воєнних травм зазнали тисячі цивільних українців та військових. І щоб повернутися до максимально повноцінного життя, вони потребують реабілітації – як фізичної, так і психологічної. Перше медичне об’єднання Львова впродовж останнього року стало головним медичним закладом в тилу, у якому пролікувались понад 11 тисяч поранених та 80 тисяч вимушено переміщених осіб. Тут відкрили напрям протезування – наразі єдиний у медичних закладах України, та впроваджують мультидисциплінарний підхід у роботі з кожним, хто постраждав від війни: поряд з основними лікарями працюють психологи та психотерапевти.

Сайт проєкту НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN): https://unbroken.org.ua/

Реквізити для пожертв: https://unbroken.org.ua/donate.html