За час війни майже 140 тисяч українців отримали медичну допомогу у Львові

  • 12.03.2023, 13:10
  • 673
  • Марія Демчина
Українці, які вимушено переїхали з рідних міст до Львова через війну, отримують тут прихисток і допомогу, зокрема й медичну. За цей час лікування й консультації вже отримали майже 140 тисяч людей.

фото ілюстративне, автор - Роман Балук

Як пояснюють у міському управлінні охорони здоров’я, йдеться про невідкладну і планову допомогу, профілактику, вакцинацію тощо.

Так, з різними травмами і пораненнями до лікарень Львова госпіталізували 9876 вимушено переміщених українців (зараз на лікуванні перебуває 206 людей, інших уже виписали). За амбулаторною допомогою в поліклініки звернулися 110350 українців, з них 21239 – діти, 2672 – вагітні жінки. Мобільні бригади на пунктах реєстрації та тимчасового перебування надали допомогу 19526 людям.

Через російську агресію щодня страждають сотні людей, тому аби зробити їхнє лікування й реабілітацію комфортними і доступними в Україні, у Львові в Національному центрі реабілітації НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) з кожним українцем працює мультидисциплінарна команда, яка надає хірургічну, фізичну, психологічну та психосоціальну професійну допомогу. Завдяки підтримці донорів, відкрили протезну майстерню та встановлюють біонічні протези. Сайт проєкту: https://unbroken.org.ua/