У лікарні святого Луки можна зробити будь-які рентген-обстеження

  • 31.03.2023, 10:00
  • Пресслужба ЛМР
Увесь спектр рентгенологічних обстежень з максимальною точністю відтепер можна зробити в лікарні святого Луки Першого медичного об’єднання Львова, що на вулиці Навроцького, 23.

Це рентген кісток черепа, приносових порожнин, органів грудної та черевної порожнин, малого тазу, рентген усіх відділів хребта, суглобів, кісток верхніх і нижніх кінцівок тощо. Також спеціалісти виконують діагностику осі всього хребта або нижніх кінцівок: апарат робить серію знімків, які автоматично «зшиваються» в єдиний. Також доступна можливість проведення дослідження в русі та з контрастом.

«Новий рентгенодіагностичний комплекс, окрім звичних графічних зображень, дає змогу більш точно обстежувати пацієнтів. До прикладу, проводити всі види контрастних обстежень шлунково-кишкового тракту, і в реальному часі бачити всі можливі зміни органів та структур. Задля найбільш якісного та точного результату, наші спеціалісти використовують лише новітнє обладнання. До того ж, для безпеки пацієнтів, дозу променевого навантаження визначають індивідуально», – зазначили у лікарні святого Луки Першого ТМО.

Результат обстеження, за бажанням пацієнта, можна отримати як на томографічній плівці, так і на CD-диску.

Записатися на обстеження можна за номером контакт-центру: 0800333003.