Потрібні донори крові для громадської діячки і волонтерки Таїси Гайди

• 27.06.2023, 17:59
  • Ганна П’єх
Громадська діячка та волонтерка Таїса Гайда (засновниця ГО «Автомайдан Вінниччина») внаслідок нещасного випадку отримала важкі опіки. Зараз вона лікується у Львові. Її чекають численні операції, відтак необхідна кров для переливання. Усіх небайдужих просять допомогти і зголоситися в Центр переливання крові лікарні святого Пантелеймона Першого медоб'єднання Львова (вул. І. Миколайчука, 9, м. Львів). Група крові значення не має!

Фото ілюстративне

При здачі крові потрібно вказати таку інформацію: для Гайди Таїси Миколаївни, лікуючий лікар Коцур Юрій Євгенович.

Просимо звернути увагу на вимоги до донорів:

• Вік від 18 до 60 років.

• Вага більше 60 кг.

• Відсутність складних серцево-судинних захворювань.

• Після вживання будь-яких ліків, кров можна здавати після 10 днів від припинення курсу прийому ліків.

• Звечора перед тим обмежити вживання жирних, смажених, гострих страв, сніданок має бути легким.